Бібліотека

Цікаво!Нові надходження методичної літератури для вчителів початкових класів НУШ

Сходинки до знань

Міжнародний день дитячої книги

Книга – це віконце, через яке діти

 бачать і пізнають світ і самих себе.

В.О. Сухомлинський

Міжнародний день дитячої книги – свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку 2 квітня (починаючи з 1967 р.) Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

З нагоди Міжнародного дня дитячої книги, з ініціативи учнівського самоврядування «Компас»   Чугуївського навчально – виховного комплесу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів» №8, в школі оголошено флешмоб  на кращу світлину  «Моя улюблена казка!»  Всі бажаючі долучилися до акцій. На нашу думку, святкування Міжнародного дня дитячої книги є особливо актуальним, адже книга має неабиякий вплив на формування духовного світу людини. Дитяча книга – перша сходинка до пізнання безмежного, чарівного, дивовижного світу – життя.

«Найкращий читач України 2020»


11 березня у міській дитячій бібліотеці відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу
«Книгоманія 2020» (Найкращий читач України 2020). В Конкурсі приймали участь учні 6-х, 7-х класів всіх шкіл міста, які презентували свої улюблені книжки.

Від нашої школи у цьому конкурсі приймали участь Бреславська Марина – учениця 7-Б класу та Дмитрієва Кристина – учениця 6-Б класу.

Святкування Масляної

28 лютого учні 5-А класу разом з класним керівником, Ейсмонт О. В., та завідувачем бібліотекою, Тарасенко С. Б., провели виховний захід присвячений Масляній.
Учні згадали, як у старовину відзначали це свято. Брали участь у сценках, розповідали про приказки та прислів’я, які нагадують їм про це свято.
Завдяки представникам батьківського комітету, а саме, Луніної О.В, Фільової А.В. та Рябініної М.В, діти почастувати справжні домашні, духмяні млинці та занурились в атмосферу цього цікавого та веселого свята.
Адміністрація закладу та класний керівник висловлює батькам подяку за допомогу в організації проведення заходу!

Виховний захід, присвячений героям Крут

27 січня у 5-А класі пройшов виховний захід присвячений героям Крут.

Бій під Крутами — бій, що відбувся 29  січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути та поблизу села Пам’ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ми київськими студентами, що захищали підступи до Києва. Іх героізм став прикладом мужності на віки.

Виховний захід було проведено у сучасній медіатеці, за допомогою завідувача бібліотекою Тарасенко С.Б., яка розповіла дітям про основні події того часу. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять героїв.

«Відповідальність неповнолітніх»

В рамках Всеукраїнського тижня права в нашій школі відбувся виховний захід під назвою «Відповідальність неповнолітніх» для учнів середньої школи.

На заході вихованці з зацікавленістю прослухали інформацію про відповідальність неповнолітніх та права.